Montáže tepelných čerpadel

NAPIŠTE SI O NEZÁVAZNOU KALKULACI ZCELA ZDARMA NÍŽE NA TÉTO STRÁNCE

Pracujeme s těmito značkami:


Tepelná čerpadla alpha innotec se vyznačují kvalitou, pokrokovým technologickým řešením, nenáročnou instalací a obsluhou a v neposlední řadě svým spolehlivým provozem. V rozsáhlém sortimentu si vyberete kvalitní produkty pro jakékoliv využití, jakkoli velké objekty a jakékoliv požadavky, které přesně splní veškeré Vaše požadavky.

NIBE Industrier AB je švédská prosperující společnost evropského rozsahu. Má padesátiletou tradici vývoje, výroby a prodeje. V České republice společnost NIBE vlastní dva závody na výrobu elektrických topných těles - Backer Elektro a.s. Hlinsko a Eltop Praha v Miřeticích a také největšího výrobce ohřívačů vody v ČR - Družstevní závody Dražice s.r.o, kam patří mimo jiné i prodej tepelných čerpadel NIBE.

Informace připravujeme.

Odborný návrh tepelného čerpadla vám zpracujeme nezávazně a ZDARMA do několika pracovních dní. Stačí vyplnit přiložený formulář.

Poskytnutím údajů v tomto formuláři návštěvník souhlasí s tím, aby údaje provozovatel ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. zpracovával a to za účelem jejich interního využití, jakož i pro své vlastní marketingové účely.